Naprawa komputerów.

Diagnozujemy, naprawiamy, czyścimy oraz serwisujemy urządzenia takie jak komputery PC, laptopy, netbooki, tablety, konsole PS4, PS3, PS2, XBOX 360, XBOX ONE czy też inne urządzenia.

telefon 501-842-886

Naprawa komputerów

Dlaczego my.

Wykonujemy szeroki zakres usług związanych z naprawą komputerów stacjonarnych i przenośnych. Nasze usługi świadczymy zarówno w naszym punkcie który znajduje się w Gdyni Dąbrowie, jak również odbieramy sprzęt bezpośrednio do klienta.

zobacz szczegóły »

Szeroki zakres napraw laptopów

Zakres napraw.

Naprawy komputerów, laptopów, konsol, tabletów i innych urządzeń multimedialnych wykonujemy w bardzo szerokim zakresie, od wymiany pojedynczych podzespołów po złożone naprawy układów głównych i graficznych.

przykładowy zakres napraw »

Szeroki zakres napraw laptopów

Szeroki zakres usług.

Nasze usługi to nie tylko naprawy laptopów i komputerów na terenie Gdyni. Świadczymy również usługi w zakresie czyszczenia, konserwacji, optymalizacji, modernizacji sieci oraz szeregu innych usług związanych z szeroko pojętą tematyką informatyczną.

Informacja o usługach »

Bezpłatny odbiór sprzętu.

Od teraz istnieje możliwość odbioru komputera bezpośrednio z domu klienta. Dzwonisz, przyjeżdżamy i zabieramy sprzęt do naprawy, czyszczenia, konserwacji czy też reinstalacji systemu. Telefonicznie uzyskujesz wycenę naprawy i po zatwierdzeniu przystępujemy do realizacji zlecenia. Usługa odbioru sprzętu od klienta jest całkowicie bezpłatna na terenie Gdyni.

dojazd

Serwis Dynio
ul. Gorczycowa 16b
81-591 Gdynia (Dąbrowa obok szkoły i kościoła)
tel. 58 714-14-64 lub 501-842-886
email info@naprawa-serwis.pl

Otwarte w godzinach:

poniedziałek-piątek
sobota
12:00-18:00
11:00-14:00

Znajdziesz nas również na:
Allegro Facebook